środa, 5 września 2012

Kantor internetowy (online)

Kantor internetowy to przede wszsytkim sposób na wymianę waluty bez potrzeby wychodzenia z mieszkania. Wszystkie operacje wymiany walut dokonywane są online. Kantory internetowe zystkują coraz większą popularność i co za tym idzie, coraz więcej klientów ze względu na lepsze kursy wymiany walut.

Jest już w Polsce od kilku lat pewna grupa kantorów internetowych, które zdobyły zaufanie klientów. Są to przede wszystkim cinkciarz.pl, e-kantorwalutowy.pl oraz internetowykantor.pl.

Żeby wymienić walutę w katorze internetowym należy posiadać na swoim koncie bankowym aktywne rachunki w walutach na jakich chcemy operować. Czyli jeżeli chcemy wymienić Złotówki na Euro, trzeba przelać kantoarowi wybraną kwotę w złotówkach. Po około godzinie klient dostaje przelew zwrotny w innej walucie (w tym przypadku w Euro).

2 komentarze:

  1. jak dla mnie to najlepszym miejscem żeby zapoznać się z kantorami online jest porównywarka e-kantorów http://strefawalut.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Przydałby się także wpis, który jasno by określał jakie są prawa żyranta w przypadku podżyrowania kredytu którego następnie nie spłaca pożyczkobiorca. Jak sobie z czymś takim poradzić?

    OdpowiedzUsuń