czwartek, 6 grudnia 2012

Osoby zadłużone najwięcej zyskują

Jeśli jesteśmy obciążeni ciężkimi zobowiązaniami finansowymi, i nie umiemy sobie poradzić w takich trudnych sytuacjach, to jest to znak że wszystko to co braliśmy, sprzysięgło się przeciwko nam. Teraz nie możemy zapłacić naszych kredytów, bowiem jest ich zdecydowanie za dużo, i dlatego też osoby które nie mają z czego płacić, mogą chwycić się ostatniego rozwiązania, są nim oczywiście pożyczki bez Biku.

Pomyśleć że ten jeden wpis tam może nas aż tyle kosztować. Z pewnością dla wielu osób pożyczka bez Biku, na określona kwotę, jest ostatnia deską ratunku. Zaciągając taką pożyczkę mamy szanse spłacić nasze poprzednie zobowiązania niezależnie czy to będzie bank, czy firma która udziela poręczeń finansowych. Pożyczkę bierzemy od ręki, na każdy cel, nie ma tutaj jakiś warunków.

Oczywiście wziąć jest łatwo, trudniej jest spłacić, ale przecież możemy rozbić cały dług na mniejsze raty, które będziemy w stanie spłacać. Nie otrzymamy dużych kwot, ale z pewnością warto postawić na takie rozwiązania, zwłaszcza jeśli mamy nagłą potrzebę.

3 komentarze:

 1. Ciekawe - tytuł nie ma związku z postem. O co tu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie lepiej używać Funduszu Awaryjnego?

  http://biednyojciec.blogspot.com/2011/10/lepsze-niz-kredyt.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie jestem zadłużony i oszczędzam na ogrzewaniu domu, ale dekoracje do domu zawsze w cenie, by dobrze czuć sie w mieszkaniu.

  OdpowiedzUsuń